Hertz Oto Kiralama Pazarı İçin Pazarlama Yaklaşımı Oluşturma

Bir sonraki seyahatlerinde bir aracı kiralamaya karar veren müşteriler, nihai fiyatlara şaşırabilir. Yıllar geçtikçe, eyalet ve yerel yönetimler, gelirleri iyileştirme çabasıyla prosedüre daha fazla vergi ve harç koydu. Bu kesinlikle kısmen basittir çünkü kiralık araba veya kamyon vergileri muhtemelen en çok şehir dışından gelenler üzerinde bir etkiye sahiptir ve kanun yapıcıların seçmenlerini etkilemeden vergileri kaldırmalarına olanak tanır. Bireyler kademeli olarak araba veya kamyon paylaşıyorlar – arabaları bölgesel olarak ve saat başı kiralıyorlar – ve klasik otomobil kiralama satın alacakları tam olarak aynı vergi ve harçlara tabidirler. Bu değişiklik, bu vergilere hem bu tüketicilerden hem de araba veya kamyon kiralama pazarından genişleyen bir muhalefet oluşturmaya yardımcı oluyor.

Çoğu satın alma işleminde olduğu gibi, kısa süreli kiralık otomobiller – genellikle 30 kereden daha az kiralanan binek otomobiller olarak tanımlanır – genellikle eyalet ve yerel brüt satış vergileri konusudur. Yine de birçok eyalet, özellikle otomobil veya kamyona başka bir vergi koyuyor. Tam olarak, kırktan çok daha fazla eyalet, kiralık araba ve kamyonlar için, ya ek bir vergi, günlük bir maliyet ya da ikisini uygulayarak ekstra bir ücret almaktadır. Verginin niteliği, eyalete göre farklılık gösterir; eyaletler ek ücret, otomobil kiralama vergisi veya turizm vergisi uygular. Vergilerin adı tam olarak ne olursa olsun, gelirleri artırmaları gerekiyor. Bir otomobilin 1 tarafından nerede kiralanacağına bağlı olarak, müşteriler, yüzde 2’nin çok altından başlayarak yüzde on birin üzerine çıkarak araba kiralama için koşul vergileri ödemeyi bekleyebilirler.

Eyalet kiralık araba veya kamyon vergileri çeşitli ihtiyaçlar için kullanılır. Bazı eyaletler – örneğin Iowa, New York, Virginia ve Washington – kiralık araba veya kamyon vergi gelirlerini ulaşımla ilgili fonlara aktarır. Montana ve North Carolina dahil olmak üzere diğer insanlar, gelirleri genel fona yatırarak, bunların yasama organında takdir yetkisine bağlı olarak kullanılmasına izin verir. Şart Eylemi Belirtildiği şekilde alınan kiralık araba veya kamyon vergilerine ek olarak, kiralama normalde epeyce daha fazla ücret ve vergiden oluşur. En az on beş eyalet, topluluk hükümetlerine kendi kişisel vergilerini veya hizmet ücretlerini uygulama ceza avukatı yetkisi verir ve kiralık araç firmaları, web sitesi dışı kiralamalar, havaalanı masrafları ve sigorta poliçeleri koruması için fiyatlara dahil edebilir.

Yıllar boyunca, birçok büyükşehir bölgesi, bir stadyum veya orta sınıf konvansiyonunun inşasını finanse etmeyi de içeren farklı girişimleri finanse etmek için kiralık araçları vergilendirmek için alan seçimini kullandı. Curb Auto Rental Taxes Coalition’a göre, kısmen kiralık otomobil vergileriyle finanse edilen en az 33 stadyum aslında hazırlanmış. Kullanıcıları birçok kiralık motorlu araç şirketi ve otomobil üreticisi ve satıcısından oluşan koalisyon, “ayrımcı” vergilere veya belirli bir işe yoğunlaşan herkes için aktif olarak lobi yapıyor. Öte yandan belediyeler, bu tür vergilerin ve maliyetlerin, aşama aşama noktalı fon kesintileri nedeniyle yakınlardaki gelirlerin telafi edilmesini sağladığını savunuyorlar.Son yirmi yılda, küçük dönem kira motorlu taşıt vergileri birçok eyalette artmıştı. 2011’de Hawaii, gelirlerini artırmak için kiralık araba ödemesini 2 yıllığına yükseltti ve Minnesota, 2013’te vergi ücretini artırdı.

Kadın ve erkeklerin gidişatı değişiyor ve ayrıca kiralık motorlu araç pazarı da farklı ulaşım türlerindeki büyümeye uyum sağlıyor. Business Holdings, Hertz ve Avis gibi normal kiralık araba veya kamyon şirketleri, genellikle bir sürücünün saatle birlikte bir otomobil kiralaması anlamına gelen motorlu araç paylaşımı gibi yeni stilleri benimsiyor. Araç paylaşımı, geleneksel bir kiralık motorlu araca benzer şekilde vergilendirilen popülaritede artmaktadır. Bu, bir araba kiralamak için günlük maliyet talep eden eyaletlerdeki alıcılar üzerinde, bir arabayı 2 saatliğine kiralayan başka bir kişinin sekiz saat boyunca kiralayanlara benzer şekilde ücretlendirilmesi nedeniyle bir etkiye sahiptir. Florida çok uzun zaman önce, otomatik paylaşım araçlarında her kullanım için ek ücretini yüzde elli oranında 2 dolardan bir dolara düşürdü.

Federal Eylem

Koşullu ve yerel yoğunlaşmalarda ayrımcı araç kiralama vergilerini yasaklayan federal yasalar, Kongre’de hem 2011 hem de 2013’te, çoğunlukla kiralık otomobil endüstrisi nedeniyle desteklendi. Brattle Ekibi tarafından 2009 yılında yapılan bir araştırmaya göre, Motorlu Taşıt Kiralamalarında Ayrımcı Tüketim Vergilerinin Sonuçları, kiralık araba veya kamyon vergilerindeki artış talebin azalmasına neden oldu. Rapora göre, “En düşük kira düzeyine göre ayrımcı vergilerde yüzde 10’luk bir artış, kiralama günlerinde yüzde 28’lik bir azalmaya ek olarak kira miktarında yüzde 19’luk bir azalmaya neden olacak.”