وب 1 5.0: برای کاربر ، توسط کاربر

به هر دلیلی ، هر زمان که افزایش جدیدی در بهره وری داشته باشیم ، خواه از یک ابزار ، فناوری یا تکنیک باشد. ما به سرعت فراموش می کنیم که چقدر کارآمدتر است. این طبیعت انسانی است. از مسافر مسافرتی که از شدت ترافیک عصبانی می شود لذت می برد ، اما انتظار برای اتوبوس چنین دردی را فراموش می کند. یا شاید کاربر تلفن همراه حشرات که از اتصال نامناسب شکایت دارند و روزهایی را فراموش می کنند که بخاطر تلفن غیرقانونی برای برقراری تماس اقدام به ماهیگیری کند.

مدیر اینستاگرام آژانس خود را گوش کنید: اگرچه دانستن دقیقاً نیاز به یک وب آژانس دیجیتال مارکتینگ   سایت بسیار عالی است ، اما آژانس شما از امکان آنلاین و امکان پذیر آن آگاه است. بنابراین اگر آنها مشورتی ارائه می دهند یا گزینه دیگری را پیشنهاد می دهند ، باید آن را در نظر بگیرید. انعطاف پذیری کلیدی است ، بنابراین گرچه مطمئناً باید چند ایده اساسی در ایده اولیه شما ایجاد شود ، شما می توانید به راحتی با وب سایتی که بسیار بهتر کار می کند و به اهداف بازاریابی که تعیین می کنید برسد ، دسترسی پیدا کنید.

من اخیراً با یکی از بزرگترین مارکهای مصرفی شما در ایالات متحده ملاقات داشتم که VP توسعه تعاملی آنها در مورد اینکه چرا سایت آنها بازدید کننده بازگشتی ندارد صحبت کرد. من به آنها گفتم که نقطه خالی است که ، اگرچه آنها در سراسر سایت خود فلش داشتند و به خوبی طراحی شده بودند و دارای نرم افزار SEM و کارکنان پشتیبانی بودند ، آنها هیچ بروشور گرانتری ندارند.

همچنین ، شما باید مثبت کنید که محتوای وب شما از کیفیت بالایی برخوردار است. محتوای شما باید دقیق و پیوند داده شود تا به تورهای بالای مردان برسید. محتوای خوب شامل متن ، عکس ، فیلم و غیره است. محتوای خوب ممکن است بازدید بالایی را به صفحات وب شما وارد کند. بنابراین مطمئن شوید که محتوای شما برای تحقق این امر به اندازه کافی قدرتمند است. انتشار چنین محتواهایی ممکن است دشوار باشد ، زیرا ممکن است برای شما بسیار مفید باشد ، به خصوص برای تجارت آژانس بازاریابی دیجیتال.

SMM: وب سایت های اجتماعی به سمت فرآیند جلب بازدیدکنندگان وب سایت یا توجه از طریق سایت های انجمن آنلاین است. سایت های اینترنتی اساساً فکر می کنند تولید تیزرهای تبلیغاتی خود شما را به عنوان کلمه ای از کلمات سنتی ما معرفی می کنند. در اینجا اگر یک نفر محصول شما را دوست داشته باشد ، به اشتراک می گذارد ، مانند این ، با این پیام به حلقه خود توییت می کند ، بنابراین با رشد شبکه شما ، افراد بیشتری به دست می آورند. در شبکه های اجتماعی این برند می تواند شخصاً به کاربران خود وابسته باشد تا بتواند یک بستر عالی مصرف کننده داشته باشد.

اگر قبلاً این کار را نکرده اید ، برای خود یک نمایه در وب سایت های تبلیغاتی ایجاد کنید. وابسته به بازار شما ، حساب های اصلی برای دستیابی به آن فیس بوک و توییتر است. رسانه های اجتماعی یک منبع عالی برای جذب بازدید به وب سایت شما هستند. این امر به منظور ایجاد گروهی از پیروان و خریداران احتمالی را قادر می سازد.

خودت را بشناس هرکسی به خوبی از پس هر موقعیتی بر نمی آید. اگر می دانید که برنامه ریزی برای مذاکره و معامله با قیمت واقعی سال (که این کار را انجام خواهید داد) مشکل خواهید داشت ، شرکتی را استخدام کنید که ممکن است باشد. حتی اگر دوست واقعی یا مهارتی در زمینه خرید واقعی سیاره نداشته باشید ، به طور معمول خدمات خرید ماشین را در لیست های شهرهای بزرگ صفحه زرد مشاهده می کنید تا اینکه شما را با هزینه کمی خوب راهنمایی کنید.